Pracownicy

Pracownia Eksploatacji Złóż i Projektowania Kopalń Rozkład zajęć i konsultacje

(semestr letni 2016/2017)

Zbigniew Kasztelewicz , prof. dr hab. inż. – Kierownik Pracowni, Kierownik Katedry
A-4, II p. pok. 225
tel: (12) 617-21-05
kasztel@agh.edu.pl
Wojciech Naworyta, dr hab. inż. – Adiunkt
A-4, II p. pok. 224
tel: (12) 617-29-40
naworyta@agh.edu.pl.
Przemysław Bodziony, dr inż. – Adiunkt
A-3, IV p., pok. 401d
tel: (12) 617-44-92
przembo@agh.edu.pl
Łukasz Machniak, dr inż. – Adiunkt
A-4, III p. pok. 302
tel: (12) 617-29-38
machniak@agh.edu.pl
Maciej Zajączkowski, dr inż. – Adiunkt
A-3, IV p. pok. 401b
tel: (12) 617-44-90
maciejz@agh.edu.pl
Adrian Borcz, mgr inż. – Asystent
A-4, III p. pok. 301
tel: (12) 617-21-10
aborcz@agh.edu.pl
Dorota Łochańska, dr inż. – Asystent
A-4, III p. pok. 302
tel: (12) 617-21-09
lochan@agh.edu.pl
Michał Patyk, mgr inż. – Asystent
A-4, III p., pok. 301
tel. (12) 617 21 10
mpatyk@agh.edu.pl
Mateusz Sikora, mgr inż. – Asystent
A-3, IV p. pok. 401b
tel: (12) 617-44-90
sikoram@agh.edu.pl
Andrzej Bębenek – Pracownik inżynieryjno-techniczny
A-4, II p. pok. 223
tel: (12) 617-39-36
.

*.

Pracownia Geohydrauliki, Odwadniania i Gospodarki Wodnej

Rozkład zajęć i konsultacje

(semestr letni 2016/2017)

Grzegorz Galiniak, dr inż. – Adiunkt, Kierownik Pracowni
A-3, IV p., pok. 402
tel: (12) 617-47-45
galiniak@agh.edu.pl.
Krzysztof Polak, dr inż. – Adiunkt
A-3, IV p., pok. 425
tel: (12) 617-44-94, 617-39-08
kpolak@agh.edu.pl.
Kazimierz Różkowski, dr inż. – Adiunkt
A-3, IV p., pok. 401c
tel: (12) 617-44-91
kazik@agh.edu.pl.
Karolina Kaznowska-Opala, mgr inż. – Asystent
A-3, IV p., pok. 424a
tel: (12) 617-39-08
kazn@agh.edu.pl.
 

 

.

Pracownia Techniki Strzelniczej i Oddziaływań na Środowisko

Rozkład zajęć i konsultacje

(semestr letni 2016/2017)

Józef Pyra, dr inż. – Adiunkt, Kierownik Pracowni
A-4, I p. pok. 125
tel./fax: (12) 617-21-88
pyra@agh.edu.pl.
Jolanta Biegańska, prof. dr hab. inż.
A-4, II p. pok. 221
tel./fax: (12) 617-21-07
biega@agh.edu.pl.
Anna Sołtys, dr inż. – Adiunkt
A-4, I p. pok. 125
tel./fax: (12) 617-21-88
anna.soltys@agh.edu.pl
Jan Winzer, dr inż. – Starszy wykładowca
A-4, I p. pok. 126
tel: (12) 617-37-51; 617-21-89
winzer@agh.edu.pl.
Krzysztof Barański, mgr inż. – Asystent
A-4, II p. pok. 214
tel: (12) 617-29-41
baranski@agh.edu.pl.
Michał Dworzak, mgr inż. – Asystent
A-4, II p. pok. 214
tel: (12) 617-29-41
dworzak@agh.edu.pl.
Andrzej Biessikirski, dr inż. – Pracownik inżynieryjno-techniczny
A-4, II p, pok 214
tel: (12) 617-29-41
abiess@agh.edu.pl
Jacek Sieradzki, mgr inż. – Pracownik inżynieryjno-techniczny
A-4, I p. pok. 126
tel: (12) 617-37-51; 617-21-89.
Michał Twardosz, mgr inż. – Pracownik inżynieryjno-techniczny
A-4, I p. pok. 126
tel: (12) 617-37-51; 617-21-89.

 

Pracownia Rekultywacji i Rewitalizacji Terenów Poprzemysłowych  Rozkład zajęć i konsultacje

(semestr letni 2016/2017)

Anna Ostręga, dr hab. inż., prof. nadzw. – Kierownik Pracowni
A-4, II p. pok. 226
tel: (12) 617-21-84
ostrega@agh.edu.pl
 
Zuzanna Łacny, mgr inż. – Doktorant
A-1, II p., pok. 219b
tel: (12) 617-41-61
lacny@agh.edu.pl..
Natalia Kowalska, mgr inż. – Doktorant

A-1, II p., pok. 219b
tel: (12) 617-41-61

nkowalska@agh.edu.pl

Katarzyna Pawełczyk, mgr inż. – Doktorant
A-1, II p., pok. 219b
tel: (12) 617-41-61
pawelczyk@agh.edu.pl

.

Emerytowani nauczyciele akademiccy

..

Biuro Katedry
.
Barbara Wojnicka-Put – Pracownik inżynieryjno-techniczny, mgr inż.
put@agh.edu.pl
.
Danuta Patoła – Pracownik inżynieryjno-techniczny
kgo@agh.edu.pl
.
A-4, II p. pok. 218
tel: (12) 617-21-05
fax: (12) 617-28-03
.

.
Sekretariat ds. Dydaktyki
.
Bożena Wiktorowska-Werblańska, mgr inż. – Pracownik inżynieryjno-techniczny
A-4, II p. pok. 216
tel. (12) 617-21-08
bww@agh.edu.pl